Celik Ev Fiyatlari

Yapısal Çelik Kullanılan Sistem: Sıcak haddelenmiş çelik elemanlar (I profiller gibi) için kullanılan sistemdir. Şekillendirme ve imalat, sahada yapılmaktadır. Kolonlar kirişler ve yükleri taşır, yük taşımayan elemanların (panel, hafif beton, tuğla, iç veya dış ahşap kaplamanın) yapıya bağlanmasını sağlar. Geniş açıklıkların geçilmesini sağlayarak, fonksiyonel ve esnek tasarıma izin verir.

Hafif Çelik Taşıyıcılı Sistem: Soğukta şekillendirilmiş galvaniz sac profillerden oluşan (U, C, Z gibi) taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir. Evlerin kaplamaları, müşterinin istediği her çeşit malzemeden yapılabilir. Duvar ve tavan elemanları genellikle fabrikasyon olup, montajları sahada yapılır. Taşıyıcısı ve kaplamaları ile yeterli, ekonomik bir sistem oluşturup, hızlı montaj imkanı sağlar. Çelik taşıyıcılar, alçı panel, kontrplak veya sunta ile kaplanır. Isı yalıtımı dış duvarların içine konulan, camyünü, taş yünü gibi malzemelerle yapılır. Mevcut binaların büyütülmesi veya binalara eklentiler yapılması istendiğinde de hafif çelik sistem kullanılabilmektedir.
Üstün teknoloji ve modern altyapımız ile ürettiğimiz Çelik Evler fonksiyonel tasarımları ve kolay montajları sayesinde hazır ev piyasasında yeni bir çığır açmıştır.

Ekonomik fiyatları , depreme dayanıklı oluşları ve kısa teslim süreleri Çelik Evlerin en önemli özellikleridir.

Çelik Evler sadece hayal ettiğiniz evi sizin için oluşturmakla kalmaz yüksek standartta çelik ve galvaniz sacdan oluşan konstrüksiyonu ile ömür boyu yaşayacağınız mekanlar oluşturur.

Çelik Evler kurulum sonrası kullanıcının istediği kaplama ve yaltım malzemesini kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir